Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Суд призначив перше засідання у справі Potonівців

На лаві підсудних — вісім членів громадської організації.

Potonівців звинувачують у зазіханні на життя правоохоронців.

Харківський апеляційний суд передав на розгляд з Краснокутського районного суду області до Жовтневого районного суду Харкова справу Potonівців. Підготовче судове засідання у справі призначили на 8 лютого. Про це повідомляє пресслужба Жовтневого райсуду.

Повідомляється, що на лаві підсудних — восьмеро членів ГО "Всеукраїнська організація "Poton". Їх підозрюють у скоєнні злочинів, передбачених кількома статтями Кримінального кодексу України.

Двом з них вручили підозру за ч. 2 ст. 296 (хуліганство, вчинене групою осіб), ч. 2 ст. 189 (вимагання, вчинене групою осіб з погрозою вбивства чи заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, або з пошкодженням чи знищенням майна), ч. 1 ст. 345 (погроза вбивством щодо працівника правоохоронного органу, у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків), ст. 348 (вбивство або замах на вбивство працівника правоохоронного органу, у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків) Кримінального кодексу України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківський адвокат подав до суду на Зеленського

Трьох — в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 345 Кримінального кодексу України (погроза вбивством щодо працівника правоохоронного органу, у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків), ще трьох членів організації — в хуліганстві, здійсненому групою осіб (ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України).

Справу розглядатиме колегія суддів у складі трьох осіб.

Нагадаємо, Миколу Маслова і Павла Онищенка суд залишив під вартою  до середини лютого.

Раніше KHARKIV Today писав, що влітку 2020 року в лісі на території Краснокутського району Харківської області затримали п'ятьох учасників організації "Poton". За даними поліції, вони брали участь у збройному конфлікті з співробітниками правоохоронних органів. Після вручення підозр суд відправив до СІЗО лідера організації "Poton" Павла Онищенка і її учасника Миколу Маслова.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.