Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Рік з моменту затримання: Potonівців випустили з "акваріума"

Миколу Маслова, Павла Онищенка та інших членів організації Poton затримали 3 червня 2020 року в лісі на території Краснокутського району.

Суд задовольнив клопотання адвокатів обвинувачених.

У Жовтневому районному суді Харкова продовжують судити лідера і учасника організації Poton, яких звинувачують у зазіханні на життя правоохоронців. Справу слухає колегія суддів у складі трьох осіб. Головуюча — суддя Наталія Васильєва.

За інформацією прессслужби суду, тепер участь у засіданнях Маслов і Онищенко прийматимуть сидячи поруч зі своїми адвокатами.

"Судом задоволено клопотання захисників, обвинуваченим дозволено під час судових засідань перебувати у залі судових засідань Жовтневого районного суду м. Харкова за межами скляної кабіни без застосування щодо них спеціальних засобів (металевих браслетів)", — повідомили у пресслужбі суду.

Також суд продовжив Potonівцям термін тримання під вартою. У СІЗО вони залишаться до 29 липня. Наступне судове засідання призначили на 4 червня.

Нагадаємо, з моменту затримання Potonівців минув майже рік. 3 червня 2020 року в лісі на території Краснокутського району затримали п'ятьох учасників організації Poton. За даними поліції, вони брали участь у збройному конфлікті з співробітниками правоохоронних органів. Після вручення підозр,зокрема, до СІЗО відправили лідера організації Poton Павла Онищенка і її учасника Миколу Маслова.

Нагадаємо, Миколу Маслова і Павла Онищенка підозрюють за ч. 1 ст. 345 (погроза або насильство щодо правоохоронця) і ст. 348 (посягання на життя правоохоронця) Кримінального кодексу України.

Обвинуваченим загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне ув'язнення

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.