Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Родині потерпілого в ДТП на проспекті Науки хлопчика потрібна допомога

Дитина досі перебуває в лікарні.

Для реабілітації може знадобитися багато часу і коштів. ДТП сталося напередодні дня народження хлопчика, коли він з татом і бабусею йшов вибирати подарунок.

Родині Колесніків, яка постраждала в дорожньо-транспортній пригоді на проспекті Науки в Харкові, потрібна допомога. Про це на своїй сторінці в Facebook написав адвокат сім'ї, член Харківського антикорупційного центру Ігор Черняк.

"10-річний Артем досі знаходиться у відділенні інтенсивної терапії з множинними травмами: переломи двох ніг, перелом руки, забої, садна і т.д. На сьогоднішній день ніхто не знає, скільки часу, сил і коштів потрібно для лікування і повної реабілітації. Скільки попереду операцій та інших випробувань. На скільки все це затягнеться. і І скільки потрібно буде грошей ", — повідомив адвокат.

За словами Ігоря Черняка, батько Артема — учасник АТО, мама — має групу інвалідності (жінка хворіє рідкісним аутоімунним захворюванням і потребує постійного дорогого лікування). До того ж поки невідомо, як на її стані позначаться події, які їй довелося пережити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Автозлочини і покарання. Чому в Харкові страждають пішоходи?

"Одним словом — це саме той випадок, коли реально дуже потрібна наша з вами допомога і підтримка", — підкреслив Черняк.

Реквізити картки мами Артема (Колеснiк Марина Геннадiiвна)5168 7451 0230 1972

Нагадаємо, аварія на проспекті Науки сталася 7 листопада о 16:10. 22 річний водій Volkswagen (громадянин Єгипту) наїхав на чотирьох пішоходів, які стояли на острівці безпеки. Трьох — 48-річного чоловіка, десятирічного хлопчика і жінку віком близько 50 років — госпіталізували до лікарні "швидкої допомоги". Постраждала досі в комі.

9 листопада Київський районний суд обрав водієві заробіжний захід  у вигляді тримання під вартою з правом внесення більше 10 мільйонів гривень застави. 11 листопада підозрюваний подав апеляцію на рішення суду.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.