Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Прогулянка на дитячому майданчику без маски обернулася жителю Харківської області штрафом

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Чоловік повинен заплатити 17 тисяч гривень.

Порушник карантину відразу визнав провину і не прийшов на засідання.

13 листопада Харківський районний суд області визнав жителя району винним у порушенні карантину і присудив йому 17 тисяч гривень штрафу. Відповідна постанова опублікована в Єдиному реєстрі судових рішень.

"Суд визнає доведеним, що о 13:00 18 серпня громадянин України перебував на дитячому майданчику за адресою: вул. Зелена, 3 в селі Циркуни без засобів індивідуального захисту", — йдеться в документі.

Відзначимо, згідно з постановою Кабміну про встановлення карантину, без маски не можна перебувати в громадських місцях, таких, зокрема, вважається дитячий майданчик.

У постанові суду зазначено, що порушнику карантину неодноразово повідомляли про дату і місце засідання, але він так і не з'явився.

"Суд прийшов до висновку про повну доведеність вини чоловіка, яка підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, його письмовими поясненнями від 18 серпня, з яких випливає, що він визнав свою провину в скоєнні адміністративного правопорушення, зазначив, що дійсно перебував на дитячому майданчику без маски, чим порушив умови карантину", — написано в документі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський підписав закон про штрафи за відсутність масок в транспорті

Суд визнав порушника карантину винним за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил щодо карантину) і наклав на нього штраф — 17 тисяч гривень. Чоловік повинен сплатити ще 420 гривень 40 копійок судового збору.

Порушник карантину може оскаржити рішення суду протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Нагадаємо, станом на 17 листопада, суди в нашому регіоні розглянули 1016 справ за ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину). Штрафи в розмірі 17 тисяч гривень наклали на 113 порушників.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.