Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Керівників двох навчальних закладів у Харкові притягли до відповідальності за порушення карантину

Иллюстративное фото: KHARKIV Today.
Протиепідемічних заходів не дотримувалися у школі та дитячому садку.

Батьків просять повідомляти про порушення карантину у навчальних закладах.

З початку року у Харкові виявили два порушення протиепідемічних заходів у навчальних закладах. Карантин порушували у загальноосвітній школі та у дитячому садку. Про це розповіли у ГУ Держпродспоживслужби у Харківській області.

Повідомляється, що у навчальних закладах були відсутні антисептичні засоби для обробки рук, вологе прибирання проводилося без достатньої кількості дезінфекційних засобів, а у групах використовувалися м'які іграшки, які заборонені на період карантину.

Керівників цих закладів притягнули до відповідальності. Там склали адміністративні протоколи за ч. 1, ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Тепер їм загрожує штраф.

"Через те, що термін дії карантину в Україні продовжено до 31.03.2022, фахівці Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Харківського району продовжують проводити моніторингові відвідування карантинних обмежень, пов'язаних із розповсюдженням коронавірусної хвороби у навчальних закладах", — повідомили у регіональному управлінні Держпродспоживслужби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителька Харківської області довела у суді, що не порушувала карантин, розмовляючи з поліцією

Також фахівці звернулися до батьків з проханням повідомляти, якщо у навчальних закладах не дотримуються протиепідемічних заходів. Необхідно звертатися до ГУ Держпродспоживслужби у Харківській області за адресою: пр. Науки, 40, 6-й поверх, м. Харків, 61166. E-mail: gudpss@kh-consumer .gov.ua, тел./факс: (057) 725-19-00.

Раніше KHARKIV Today писав, що у Харківській області рекомендували перевести на "дистанційку" учнів 5-11 класів, у місті дозволили приймати рішення з огляду на ситуацію. Так, харківські школи повинні у період карантину проводити моніторинг щодо захворюваності на коронавірус та у разі потреби переводити учнів 5-11 класів на дистанційну та/або змішану форму навчання, учням 1-4 класів відвідувати школу дозволили незалежно від епідситуації. Відповідне рішення ухвалила Харківська міська комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.