Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Поліцейським в день виборів видадуть вертольоти

Фото: KHARKIV Today
За порядком в день виборів в нашому регіоні стежитимуть майже дев'ять тисяч правоохоронців.

Виборців просять дотримуватися санітарних норм 25 жовтня.

У день виборів поліцейські планують реагувати на будь-які позаштатні ситуації за 20-30 хвилин. Зокрема, в Харківській області для реагування на порушення виборчого законодавства у віддалених районах планують залучати вертольоти. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Віталій Маляренко, передає відділ комунікації ГУ Нацполіціі в Харківській області.

За словами голови ГУ Нацполіціі в Харківській області Валерія Сокуренка, за правопорядком під час виборів стежитимуть майже дев'ять тисяч правоохоронців. У день виборів патрулюванням вулиць займуться близько 1200 поліцейських і курсантів. Також він нагадав про погіршення епідеміологічної ситуації в регіоні і попросив дотримуватися санітарних вимог під час виборчого процесу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хворі коронавірусів зможуть проголосувати на виборах — як це зробити

Валерій Сокуренко уточнив: копам планують видати посібники з законодавчою базою щодо проведення виборів і алгоритмом реагування на правопорушення. Нагадаємо, місцеві вибори в Україні призначені на 25 жовтня.

Як писав KHARKIV Today, серед бажаючих  стати  депутатами Харківської облради — зять Добкіна, син Кернеса і шурин Ярославського.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.