Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

26 червня, 2020 - 15:04

Після смерті іноземця на "Металісті" Кучер запропонував звільнити директора "швидкої"

Олексій Кучер вважає, що Віктор Забашта повинен піти з посади "по-чоловічому".

Під час гри в футбол на одному з полів "Металіста" помер громадянин Іраку. Свідки звинуватили медиків у тому, що ті не змогли його врятувати.

Голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер запропонував депутатам Харківської облради звільнити директора Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Віктора Забашту.

"Я настійно пропоную Харківській обласній раді звільнити Віктора Забашту з посади керівника Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф через невідповідність займаній посаді. Більш того, я пропоную Забашті вчинити по-чоловічому і не чекаючи рішення обласної ради покласти заяву про звільнення. Це буде чесно і порядно з Вашого боку, Віктор Федорович", — написав Кучер у своєму Telegram.

Незважаючи на запевнення Забашти про наявність і справність дефібриляторів в "швидких", які намагалися врятувати іноземця, Кучер заявив, що трагедія сталася через відсутність приладу і "ситуація в Центрі екстреної медичної допомоги зайшла в глухий кут".

"Протягом останніх місяців з різних джерел я отримую безліч негативної інформації про методи управління Віктора Забашти, і вона разюче відрізнялася від тієї картинки, яку надавало нам керівництво Центру. Але смерть іноземного громадянина, у якого було б більше шансів вижити, якби у "швидкій" було необхідне обладнання, стало останньою краплею", — підкреслив голава Харківської ОДА.

Він додав: автопарк Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф перевірять на предмет укомплектованості, якщо помітять дефіцит, то будуть "виправляти становище невідкладно".

Як писав KHARKIV Today,  24 червня пізно ввечері на одному з полів "Металіста" помер громадянин Іраку. На виклик про зупинку серця у іноземця приїжджали дві "швидкі".

У соцмережах очевидці скаржилися на те, що перша "швидка" приїхала на виклик без дефібрилятора, друга — зі зламаним. Однак, за словами директора Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Віктора Забашти, апарати були справні. Їх не використовували, тому що на момент приїзду медиків у молодої людини сталася зупинка серця. Його намагалися реанімувати іншим шляхом.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу з позначкою "природна смерть".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.