Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Підозрювану в державній зраді відпустили з харківського СІЗО

Виктория Даскалица. Фото: Валентин Рыбин
Вікторія Даскалиця повинна приїжджати до Харкова за викликом слідчого.

За цивільну дружину Артема Давидченка внесли заставу.

8 лютого Вікторію Даскалицю відпустили з Харківського слідчого ізолятора. Інформацію про це KHARKIV Today підтвердив адвокат підозрюваної в державній зраді Валентин Рибін.

"Сьогодні відпустили, вже побували в СБУ. Вона повинна перебувати за місцем проживання і з'являтися за викликом слідчого", — сказав Рибін.

Захисник відмовився уточнювати, в якому місті буде перебувати під час слідства його підзахисна. У п'ятницю Рибін говорив, що Даскалицю відмовились відпустити з СІЗО, незважаючи на внесення застави в сумі 1,6 мільйона гривень.

Нагадаємо, Вікторію Даскалицю затримали минулого тижня як одну їх підозрюваних у справі про кураторство Росії над декількома політичними телеграм-каналами України. Київський районний суд Харкова відправив її під варту з правом внесення застави. За версією СБУ, канали створював з Тирасполя одесит Артем Давидченко, а його цивільна дружина Вікторія Даскалиця адмініструвала їх і переводила у готівку гроші, які замовники надсилали за розміщення матеріали. У базі "Миротворець" її називають "агентом російських спецслужб, антиукраїнським пропагандистом і пособником російських окупантів".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.