Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Патрульні просять впізнати порушників ПДР на перехресті, де влаштували ДТП Зайцева і Дронов

Фото: патрульная полиция в Харьковской области
Автомобілі мчали центром Харкова, ігноруючи червоне світло світлофора.

Водії ігнорували правила дорожнього руху на тому ж місці, де рівно три роки тому сталася смертельна ДТП.

Приблизно о 19:30 18 жовтня водії автомобілів чорного і та білого кольорів на перехресті вулиці Сумської і площі Конституції грубо порушували правила дорожнього руху і наражали інших автомобілістів і пішоходів на небезпеку. Про це свідчить відео, опубліковане в соціальних мережах.

Патрульні хочуть залучити водіїв до відповідальності і просять очевидців або тих, у кого є відео з реєстраторів, повідомити за телефоном "102" або звернутися за адресою: Харків, вул. Шевченка 315А (Управління патрульної поліції в Харківській області). Також можна написати патрульним повідомлення на офіційні сторінки в Facebook @kharkivpolice і Instagram @patrolpolice_kharkiv.

Фото: патрульная полиция в Харьковской области
Фото: Патрульна поліція в Харківській області

Нагадаємо, 18 жовтня 2017 року на перехресті вулиці Сумської і провулка Мечникова сталася аварія за участю Олени Зайцевої та Геннадія Дронова. Автомобіль Зайцевої після зіткнення вилетів на тротуар, де стояли люди. Шестеро людей загинули, ще шестеро отримали травми. Обидва учасники ДТП відбувають покарання, для Зайцевої термін закінчується 18 жовтня 2027 року, для Дронова — 8 листопада того ж року.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.