Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Борці з Чечні лихачать на харківських дорогах

Спортсмени з Грозного мчали на машині зі швидкістю понад 100 кілометрів і підрізали авто, в якому перебувала дитина. Як з'ясувалося — поспішали в ресторан, що працює під час карантину.

Спортсмени з Грозного мчали на машині зі швидкістю понад 100 кілометрів і підрізали авто, в якому перебувала дитина. Як з'ясувалося — поспішали в ресторан, що працює під час карантину.

О 20:30 30 квітня харків'янка, яка не побажала назвати своє ім'я, їхала на авто з боку Пісочина до Харкова. У машині були дитина і чоловік. За кілька сотень метрів до ресторану "Ріва Парк Шале" її авто підрізала Toyota Camry на російських номерах. У машині були 25-річні брати-близнюки Хусейн і Хасан Асхабови з Чечні — бійці MMA.

"У 300 метрах до ресторану "Ріва Парк Шале" вони мене обганяють, там, де одна смуга суцільна, практично по узбіччю підрізають на швидкості більше 100 кілометрів. Мене відкидає на зустрічну смугу, їх теж відкидає на зустрічну смугу, на відео видно як вони вильнули. Вони, виявляється, так поспішали в ресторан, на швидкості залітають на парковку. Я обурилася — відео з реєстратора є, зупинилася, підійшла до машини. І бачу здалеку, що два низькорослих іноземця пішли до ресторану" ,— розповіла KHARKIV Today дівчина.

За словами харків'янки, на відео  добре видно аварійну ситуацію, яку створив водій Toyota Camry.

"Я почала викликати поліцію, тому що розумію — люди на російських номерах, поводяться по-хамському. Ці двоє товаришів підійшли до чоловіка, який зі мною їхав, запитати про виклик поліції зі словами: "викликайте, ми повирішуємо". Я викликала поліцію, ми хвилин 25-30 чекали. Вони приїхали, я показала відео, патрульна зі мною залишилася писати пояснення і заяву, а напарника попросила подивитися, де водій Toyota Camry. Поліцейські кажуть: ви ж не бачили, хто був за кермом? Я відповідаю: в машині було двоє людей, вони до мене підходили", — пояснила вона.

Дівчина уточнила — поки чекала поліцію, фотографувала номера авто, це помітив один з братів і почав вибачатися. Поліцейський пішов в ресторан, там засідала компанія з іноземцями.

"Патрульний злякався, відкрив двері в ресторан і вперед пропускав мого пасажира. Може, він думав, що стріляти відразу почнуть, виставив людину. Вони зайшли, там 8 чоловік сиділи, накритий стіл, вони сидять їдять. Поліцейський не став до них підходити, сказав — ми ж не знаємо, хто водій. Так дізнайтеся, кажу, перевірте документи. Що робить машина на російських номерах в Харкові при закритих кордонах? Нікого не бентежить, що ресторан працює, накритий стіл", — згадує харків'янка.

Авто, на котором ехали Хусейн и Хасан Асхабовы
Авто, на якому їхали Хусейн і Хасан Асхабови.

Вона написала заяву за фактом аварійної ситуації і поїхала, патрульні залишилися чекати водія авто.

"Я написала заяву, все вказала. Дивно, що поліція не попросила залишити відео з реєстратора. Грубо кажучи, у них для розмови з цими хлопцями немає нічого, крім моєї заяви. Патрульні сказали: "Вони сидять, а ми навіть не знаємо, хто з них був за кермом, почекаємо трішки, щоб вони вийшли і хтось сів за кермо". Правоохоронці пообіцяли дати орієнтування на пости, щоб автомобіль перевірили. Однак попередили, що за фактом цієї ситуації навряд чи щось можна зробити і ми поїхали", — розповіла харків'янка.

Згідно ч. 4 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за створення аварійної ситуації на дорозі загрожує не тільки штраф до 850 гривень, а й позбавлення права керувати транспортом до року.

Дівчина додала — хлопці, які були в Toyota Camry, сказали їй, що вони спортсмени-борці і виступають за Україну. Після публікації запису з відеореєстратора в соцмережах їй повідомили,що це брати-близнюки Хусейн і Хасан Асхабови з Чечні.

Хусейн и Хасан Асхабовы. Фото: Instagram / khasan_askhabov
Хусейн і Хасан Асхабови. Фото: Instagram / khasan_askhabov

Також в Instagram Хусейна Асхабова є фото з автомобілем Toyota Camry, на якому видно такі ж номери, як були на машині, сфотографованою харків'янкою.

Фото: Instagram / khasan_askhabov
Фото: Instagram / khasan_askhabov

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.