Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Заяву про перегони і незаконне відвідування ресторану борцями з Чечні передали до Новобаварського відділу поліції Харкова

Документ повинен прийти до Управління патрульної поліції днями.

Документ повинен прийти до Управління патрульної поліції днями.

У Новобаварському відділі поліції зареєстрували заяву харків'янки від 30 квітня про аварійну ситуацію, яку створив автомобіль Toyota Camry на російських номерах під керуванням борців з Чечні — 25-річних братів-близнюків Хусейна і Хасана Асхабових. Про це повідомив KHARKIV Today прессекретар патрульної поліції в Харківській області Дмитро Гайдук.

"Виклик такий був. Вони передали заяву до Новобаварського відділу поліції. До нашого Управління цей документ поки не дійшов. Заява протягом п'яти днів доходить з відділу поліції. Є рапорт про те, що екіпаж прийняв заяву за фактом правопорушення, — пояснив Дмитро Гайдук. — Заява реєструється в першу чергу в місцевому райвідділі, виклик також приходить на управління патрульної поліції. Вихідні були, думаю,через кілька днів вона у нас з'явиться".

Як писав KHARKIV Today, увечері, 30 квітня, харків'янка їхала на авто з боку Пісочина до Харкова. У машині були дитина і чоловік. За кілька сотень метрів до ресторану "Ріва Парк Шале" її авто підрізала Toyota Camry на російських номерах. У машині були 25-річні брати-близнюки Хусейн і Хасан Асхабови з Чечні — борці MMA. Пізніше вони припаркувалися біля ресторану, який не повинен працювати під час карантину. Коли на місце прибула патрульна поліція, борці залишалися в ресторані.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.