Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

08 вересня, 2020 - 19:10

Олексій Кучер: "Залучення інвестицій в Харківську область — один з основних пріоритетів моєї роботи"

У планах керівництва області — подальший розвиток IT-сектора і будівництво харківської Кремнієвої долини.

Олексій Кучер впевнений, що інвестори повинні чесно заходити в регіон і чесно працювати, а керівництво області має створювати всі умови для цього.

Про це голова ХОДА заявив під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Великобританії в Україні Меліндою Сіммонс.

На початку зустрічі Олексій Кучер презентував Харківський регіон, відзначивши, що на території області успішно розвивається промисловість, сільське господарство і ІТ-галузь.

"Минулого тижня нас відвідував Президент України Володимир Зеленський. Він визначив Харківський регіон, як потужний локомотив, який може в розвитку потягнути за собою і інші регіони, — розповів Олексій Кучер. — Наша область — один з лідерів в промисловості, 70% прибутку регіону — промисловість. У цьому році ми зібрали найбільшу кількість ранніх зернових і зернобобових серед усіх регіонів. Сільське господарство в регіоні стрімко розвивається. За кількістю ІТ-шників займаємо друге місце після Києва. А по потужності розвитку ми — перші. У нас в планах є і необхідність, і можливість побудувати харківську Кремнієву долину".

Мелінда Сіммонс зазначила, що досить часто зустрічається з представниками бізнесу, які хотіли б інвестувати в Україну, зокрема — Харківську область.

"У інвесторів зазвичай тільки одне питання — наскільки система правосуддя і права в Україні їм дозволить гарантувати чесні і рівні можливості", — повідомила посол Великобританії в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський розповів про свої плани на Харків

Голова області запевнив, що з самого першого дня його призначення на посаду голови ХОДА один з основних пріоритетів його діяльності — залучення якомога більшої кількості інвестицій в регіон і забезпечення чесних умов праці.

"За той час, поки я тут, я вже провів безліч нарад з правоохоронцями і судовими органами для того, щоб сигналізувати, що нам необхідно змінювати ставлення до інвесторів. Інвестори повинні чесно заходити в регіон і чесно працювати. Ми повинні створювати всі умови для цього", — сказав Олексій Кучер.

Міжнародне співробітництво — одне з ключових напрямків в роботі Олексія Кучера. З моменту призначення він провів 42 міжнародних заходи. Серед них — 21 зустріч з керівниками дипломатичних місій. Під час таких зустрічей голова ХОДА акцентує особливу увагу на співробітництві в різних сферах — від промисловості і медицини до IT-сфери. Зокрема, раніше було досягнуто домовленостей з Послом Латвії по спільному проведенню в Харківській області IT- форуму.

Нагадаємо, 2 вересня голова Харківського обласного осередку партії "Слуга народу" Павло Сушко представив Олексія Кучера кандидатом на крісло мера Харкова. Нинішній губернатор в політиці відносно недовго, але встиг запам'ятатися жителям області, як стверджують експерти. Зокрема, реальною боротьбою з епідемією коронавірусу. У той час, як чинний мер піарився на пандемії, команда Кучера вела реальну боротьбу з коронавірусом.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.