Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

НАБУ відкрило кримінальне провадження щодо харківського нардепа

Фото: Instagram / Александр Куницкий
Олександр Куницький знаходиться в Перу, там його зустрічали з хлібом-сіллю.

За інформацією журналістів-розслідувачів, нардеп Олександр Куницький використовує повноваження в інтересах пов'язаного з ним приватного бізнесу. Цими даними зацікавилися правоохоронці.

Після виходу журналістського розслідування "Схем" Національне антикорупційне бюро почало кримінальне провадження стосовно народного депутата від "Слуги Народу" Олександра Куницького. Про це повідомляє "Радіо Свобода". 

"За даними джерел "Схем", детективи почали досудове розслідування за статтею 368 Кримінального кодексу України — "прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди". Офіційно в НАБУ цю інформацію не коментують, посилаючись на таємницю слідства", — пояснили вони.

Видання уточнило, паралельно свою перевірку після сюжету "Схем" вже провели в Національному агентстві з протидії корупції. Там встановили в діях нардепа "вчинення дій або прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів", але протокол про адміністративне правопорушення складений не буде, тому що НАПК втратив такі функції після рішення Конституційного Суду, повідомили там на запит "Радіо Свобода".

Зараз Олександр Куницький знаходиться в Перу.

Фото: Александр Куницкий / Inatagram
Фото: Олександр Куницький / Inatagram 

Нагадаємо, в липні цього року журналісти-розслідувачі повідомили, що Олександр Куницькийініціює законопроєкти, які можуть зробити з AutoEnterprise (продає електрокари та зарядні станції) монополіста. За їхньою інформацією, нардеп тісно пов'язаний із засновником компанії Дмитром Ніконовим.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.