Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Фірму помічника харківського "слуги народу" оштрафували на півмільйона гривень

Дмитрий Никонов (слева) и Александр Куницкий (справа). Фото: соцсети
Рішення виніс Антимонопольний комітет України.

Фірма "Автоентерпрайз" двічі порушила закон про захист економічної конкуренції.

16 серпня Антимонопольний комітет України наклав два штрафи на фірму "Автоентерпрайз" (AutoEnterprise), яка належить помічнику харківського народного депутата від партії "Слуга Народу" Олександра Куницького — Дмитру Ніконову, розміром 34 000 і 314 645 гривень. Причиною стало порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Про це повідомили в Антимонопольному комітеті України.

"Оштрафовано приватне підприємство "Автоентерпрайз" на 314 645 і 34 000 гривень за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого п. 14 ст. 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді подання у неповному обсязі інформації АМКУ на вимогу державного уповноваженого комітету 1.10.2020 і 27.10.2020 у встановлений ним термін", — сказано ув рішенні Антимонопольного комітету.

Як писав KHARKIV Today, у липні 2020 року журналісти-розслідувачі повідомили, що Олександр Куницький ініціює законопроєкти, які можуть зробити з AutoEnterprise (продає електрокари та зарядні станції) монополіста. За їхньою інформацією, нардеп тісно пов'язаний із засновником компанії Дмитром Ніконовим. Останній вказаний на сайті Верховної Ради як помічник Олександра Куницького.

У Національному агентстві з питань запобігання корупції заявляли, що Олександр Куницький розсилав офіційні депутатські звернення з питань, "які становили його приватний інтерес". Це були запити до Державного бюро розслідувань і "ДТЕК "Київські електромережі", де Куницький скаржився на Державну фіскальну службу, яка розслідувала несплату податків AutoEnterprise і цікавився установкою електрозарядної станції біля будинку, де орендував квартиру.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.