Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Разумков не знає, що харківський нардеп Куницький лобіював "зелений автобізнес" друга

Фото: Instagram / zp_offline
Голова Верховної Ради говорить, що не бачив журналістського розслідування, яке викриває зе-нардепа Куницького.

Помічник нардепа Куницького на громадських засадах Дмитро Ніконов — засновник мережі зелених автозаправок AutoEnterprise.

Днями журналісти-розслідувачі написали, що Олександр Куницький ініціює законопроекти, які можуть зробити з мережі зелених автозаправок AutoEnterprise монополіста. Голова Верховної Ради Дмитро Разумков каже, що розслідування, яке викриває зе-нардепа, не бачив.

"Не бачив ще розслідування. Лобіювати підтримку бізнесу — це одне, якісь інтереси — інше. Я чесно не бачив. Давайте подивимося, тоді я зможу дати коментар", — повідомив він.

Разумкову нагадали, що Куницький і його помічник на громадських засадах Дмитро Ніконов зображені на рекламі EcoTaxi.

"Сьогодні рекламує? Надання рекламних послуг не входить в обов'язки депутата, якщо йдеться про помічників — то він може", — сказав голова Верховної Ради.

Нагадаємо, засновник AutoEnterprise Дмитро Ніконов — помічник Куницького на громадських засадах. Перед тим, як стати депутатом, на той момент Youtube-блогер Куницький в своїх відеороликах часто рекламував AutoEnterprise. Коли він став нардепом, то ініціював два законопроекти про ринок електромобілів і електрозарядних станцій. Один з них — "Про нормування і створення умов розвитку мережі зарядних станцій електричних транспортних засобів". Його розкритикувала Європейська електромобільна асоціація України. Другий законопроект — "Про визначення електромобілів, зарядних станцій і створення умов для переходу на екологічний транспорт до 2030 року" теж зняли з розгляду.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.