Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На в'їзді до Харкова молилися про позбавлення від коронавірусу

Фото: Харьковская епархия
Харківський митрополит провів хресний хід проти коронавірусу.

Священнослужителі помолилися про позбавлення від епідемії коронавірусу і окропили місцевість святою водою.

22 березня митрополит Онуфрій і священнослужителі єпархії здійснили хресний хід навколо Харкова із Озерянською іконою Божої Матері та іконою Новомучеників і сповідників Слобожанського краю. Про це повідомили в Харківській єпархії.

"У поклінних хрестів на в'їзді в місто Харків архіпастир і священнослужителі молилися Господу Богу, Всемилостивій Владичиці Богородиці, святим угодникам Божим про позбавлення від згубної пошесті і смертоносної зарази, осіняючи місто і його жителів чудотворним образом і окроплюючи святою водою", — відзначили в єпархії .

Священнослужители помолились об избавлении от коронавируса. Фото: Харьковская епархия
Священнослужителі помолилися про позбавлення від коронавірусу. Фото: Харківська єпархія

Нагадаємо, на сьогоднішній день в Україні лабораторно підтверджено 73 випадки коронавірусу, за добу COVID-19 виявили у 26 осіб

Як писав KHARKIV Today, в списку регіонів, де виявили коронавірус, більше немає Харківської області. Її виключили з переліку 22 березня. Ймовірно, це пов'язано з тим, що хвора коронавірусом дружина заступника голови Харківської облради Володимира Скоробагача Вікторія знаходиться в Києві. Незважаючи на те, що Вікторія Скоробагач живе в Харкові, із-за кордону вона повернулася до столиці.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.