Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти спалили храм ПЦУ у Харківському районі

Фото: Харківська єпархія
Церкву підпалили, втікаючи від української армії.

Храм у Руських Тишках хочуть відбудувати після війни.

Російські окупанти спалили Архангело-Михайлівський храм Православної церкви України у селі Руські Тишки в Харківській області. Ще на початку окупації загарбники пограбували церкву. До кінця літа будівля залишалися цілою, однак перед втечею загарбники спалили її. Про це повідомили у Харківській єпархії.

"На початку окупації Архангело-Михайлівський храм був зухвало пограбований окупантами і місцевими колаборантами з числа прихильників "руського міра" та Московського патріархату. Двері були зламані, цінні богослужбові речі та ікони винесені невідомо куди. Проте аж до кінця літа церковна споруда залишалася цілою, хоч перебувала на самісінькій лінії фронту. В останні дні перед втечею з північних районів Харківщини окупанти спалили храм ПЦУ", — розповіли в Харківській єпархії.

24 вересня спалений окупантами Архангело-Михайлівський храм відвідав єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан. Храм хочуть відбудувати.

"Владика Митрофан оглянув попелище, зібрав дивом уцілілі рештки церковного начиння та помолився на місці, де стояв храм. Громада села і благодійники мають намір відбудувати святиню після переможного завершення війни", — повідомили у Харківській єпархії.

Зазначимо, Архангело-Михайлівський храм розташований у котеджному містечку "Удачино" в Руських Тишках. Його освятили у 2018 році. 

єпархія
Фото: Харківська єпархія
єпархія
Фото: Харківська єпархія

Як писав KHARKIV Today, під час обстрілу Харкова вдень 9 вересня був пошкоджений Іоано-Богословський храм Православної церкви України. Окупанти вдарили з реактивних систем залпового вогню "Ураган".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.