Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська єпархія відсторонила Ізюмського митрополита через підтримку окупантів

Єлисей співпрацював з росіянами під час окупації Ізюма, а у вересні втік до Росії.

Ізюмську єпархію тимчасово очолює митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій.

Митрополита Ізюмського та Куп'янського Єлисея, який підтримував російських загарбників під час окупації міста Ізюм, відсторонили від обов'язків. Про це пише "Суспільне" з посиланням на секретаря Харківського єпархіального управління Михайла Кіта.

"Тимчасово виконуючим обов'язки керуючого Ізюмською єпархією призначили митрополита Харківського і Богодухівського до визначення нового єпископа на Ізюмську кафедру. Митрополита Єлисея відсторонили від обов'язків", — сказав Кіт.

Зазначимо, митрополит Ізюмський та Куп'янський Єлисей брав участь у заходах російських загарбників під час окупації міст Ізюм та Куп'янськ на Харківщині. На цих заходах був присутній "голова Харківської військової адміністрації" Віталій Ганчев.

Єлисей відмовився виконувати рішення Собору Української православної церкви Московського патріархату, який висловив незгоду з позицією патріарха московського Кирила щодо війни в Україні.

Як писав KHARKIV Today, у вересні Єлисея помітили в Росії.14 вересня Єлисей відвідав одинадцяту православну виставку у Бєлгородській області (Росія). Він втік з Ізюма до Росії, як тільки Збройні сили України почали контрнаступ і деокупацію Харківщини.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.