Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ізюмського митрополита УПЦ знайшли в Росії

Фото: Духовный фронт Украини
Ізюмський та Куп'янський митрополит Української православної церкви Московського патріархату Єлисей благословив російську виставку.

Ізюмського митрополита Української православної церкви Єлисея знайшли в Росії.

14 вересня Ізюмський та Куп'янський митрополит Української православної церкви Московського патріархату Єлисей (Іванов) відвідав одинадцяту православну виставку у Бєлгородській області (Росія). Про це повідомляє портал "Духовний фронт України" з посиланням на Валуйську єпархію РПЦ.

"Архієрей так званої "української Церкви" московського патріархату втік з Ізюма до росії, як тільки ЗСУ почала контрнаступ і деокупацію Харківщини", — пише "Духовний фронт України".

Виставку благословив голова Бєлгородської митрополії РПЦ, митрополит Бєлгородський та Старооскольський Іоанн.

Валуйська єпархія назвала почесними гостями заходу Ізюмського та Куп’янського митрополита Єлисея, єпископа Губкінського та Грайворонського Софронія, єпископа Валуйського та Олексіївського Савву, голову Бєлгородської обласної думи Юрія Клепікова, міністра охорони здоров’я Бєлгородської області Андрія Іконнікова.

Як зазначає Валуйська єпархія, на виставці є мощі бєлгородських святителів Іоасафа та Нікодима, частки мощей преподобного Сергія Радонежського та великомучениці Варвави, ікона Божої Матері. 

"Участь у ній беруть 74 експоненти, у тому числі 26 регіонів Росії, 7 учасників з України, учасники з Молдови, ЛНР, Грузії, Сербії, Боснії та Герцеговини", — сказано на сайті Валуйської єпархії.

Як писав KHARKIV Today, під час окупації до Ізюма приїжджав священник російської православної церкви, отець Віталій (Бєляєв) з Казані, який роками співпрацює з окупантами.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.