Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківські прихильники Медведчука все-таки їдуть до Києва охороняти закриті канали

Фото: Нацполиция в Харьковской области
Автобус блокували на блокпосту і завернули назад.

Молодіжне крило партії "ОПЗЖ" зупинили на блокпосту в Пісочині, але пізніше активісти, якими керує Олег Ширяєв, все-таки виїхали до столиці.

До вечора харківський підрозділ "Патріоти — за життя" планує бути в столиці. Мета — охороняти будівлю каналів, які за рішенням Президента України Володимира Зеленського були закриті напередодні. Мова про канали з пулу близького до Віктора Медведчука нардепа Тараса Козака — "112 Україна", Zik і NewsOne. За словами Олега Ширяєва, "опозиційні патріоти" будуть охороняти журналістів.

"Автобуси намагалися зупинити в Харкові і в Одесі. Але ми їдемо і будемо захищати журналістів", — сказав KHARKIV Today Ширяєв.

Нагадаємо, близько 11:00 на посту в Пісочині представники "Нацкорпусу" заблокували автобус, в якому були близько 40 прихильників Медведчука. Перед цим копам повідомили про закладену вибухівку в транспорті.

Як писав KHARKIV Today, 2 лютого голова держави підписав указ, яким накладаються санкції на телеканали "правої руки" кума президента Росії Віктора Медведчука — Тараса Козака. Це "112 Україна", NewsOne і ZIK. Тарас Козак потрапив під дію закону "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення".

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.