Голова депутатської групи Кернеса в Харківській облраді перехворів COVID-19
Депутат Харківської облради Олег Каратуманов, який очолює депутатську групу "Слобожанщина", здолав COVID-19 до сесії.
9 жовтня Олег Каратуманов опублікував фото негативного тесту на коронавірус. Судячи з документу, він проходить лікування в міській лікарні №13. Біоматеріали для тестування у нього взяли 5 жовтня.
"25 днів боротьби з COVID-19, перемога за нами", — написав він у своєму Facebook.
Нагадаємо, сесія Харківської облради призначена на 15 жовтня.
![Фото: Facebook / Олег Каратуманов](/sites/default/files/inline-images/%D0%9A%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%83%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2.jpg)
Як писав KHARKIV Today, коронавірусом перехворів голоава Харківської облради Сергій Чернов.Він лікувався в лікарні, крім нього, захворіли ще 20 чоловік — 10 співробітників апарату і ще стільки ж депутатів.