Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У співробітниць Харківської облради підтвердили коронавірус

Фото: KHARKIV Today.
У однієї жінки була підвищена температура.

Хворі і контактні особи пішли на самоізоляцію. Інші співробітники продовжують ходити на роботу.

22 липня у двох співробітниць виконавчого апарату Харківської обласної ради підтвердили коронавірус. Жінки перебувають на самоізоляції, особливих скарг у них немає, — повідомив KHARKIV Today начальник відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ виконавчого апарату Харківської обласної ради Володимир Дягілєв.

"Два випадки є, це — жінки, апарат обласної ради. Підтвердили позавчора, по-моєму. Зараз нормальне самопочуття. Вони обидві на самоізоляції. Симптоми я не готовий назвати, але якихось особливих скарг не було. Наскільки я знаю, там у однієї була температура, тому (прим. — вирішила здати тест на коронавірус)", — сказав Дягілєв.

За його словами, контактних осіб вже встановили, їх виявилося небагато. Решта ходять на роботу. У будівлі провели дезінфекцію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У співробітника одного з харківських судів виявили коронавірус

"Якщо брати тих, хто працював, апарат у нас невеликий. З ким контактували — встановили. Вчора провели повну обробку всіх приміщень обласної ради. Ніхто не в лікарні. Всі працюють в режимі, оскільки у нас сьогодні було ще й пленарне засідання ... якщо у когось є якісь сумніви або щось із самопочуттям, то вони можуть залишитися вдома і звернутися до лікарів, але поки всі інші працюють в штатному режимі, не віддалено", — пояснив Дягілєв.

Як писав KHARKIV Today, 23 березня стало відомо, що заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач заразився коронавірусом. Два тижні він лікувався в лікарні, а потім перебував на самоізоляції у Київській області. 18 травня він вийшов на роботу і здав плазму крові. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.