Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

15 квітня, 2020 - 13:40

До Харкова привезли другий мільйон масок, куплених замість апарату ШВЛ

Медицинские маски. Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
маска
У Харкові безкоштовно роздадуть маски, які купили замість апаратів ШВЛ.

У Харкові безкоштовно роздадуть маски, які купили замість апаратів ШВЛ.

Їх роздадуть "найближчим часом" з дотриманням усіх санітарних і карантинних норм. Про це повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

"Акцентую, що другий мільйон масок, як і перший, буде розданий абсолютно безкоштовно за наступною схемою: 750 тисяч масок — через школи та дитсадки, їх отримають батьки, для дітей і кожного члена сім'ї, 100 тисяч будуть розподілені через територіальні центри соціального захисту, 150 тисяч для медиків і персоналу лікарень", — написав харківський мер у своєму Telegram.

За словами Кернеса, для третього пологового будинку за бюджетні гроші купили апарат ШВЛ для новонароджених, його також привезуть "найближчим часом".

Нагадаємо, другий мільйон масок купили за 12,5 миллиона гривень у фірми із Київської області "МК Медгрупп". Витратити гроші на мільйон масок замість апаратів ШВЛ вирішили через "відсутність комерційних пропозицій на апарати ШВЛ на ринку України".

Як писав KHARKIV Today, 6 квітня Харків отримав перший мільйон медичних масок. Більшу частину — 750 000 штук, отримали харківські школи. Їх роздавали одночасно. Мільйон масок Харків купив за гроші резервного фонду, вони прибули до нас із Китаю.

До цього, в кінці березня Харківська міська лікарня №13 уклала договір на покупку мільйона масок по 14 гривень з фірмою "Софі-Мед" із Києва. До цього в Харкові із резервного фонду вирішили витратити 16 мільйонів гривень на маски, окуляри і захисні костюми. Всього — 40 мільйонів гривень на боротьбу з коронавірусом, зокрема і на засоби захисту.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.