Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

27 Серпень, 2020 - 08:35

Безкоштовні маски харківським школярам обіцяють роздати до 1 вересня

У школах Харкова роздадуть мільйон захисних масок, учням дістанеться по чотири штуки, педагогам — по десять штук.

Учням початкової школи засоби захисту дозволили не використовувати, їм масок не дадуть.

Третій мільйон масок школярам роздадуть до 1 вересня. Про це KHARKIV Today повідомила директор департаменту освіти Харківської міськради Ольга Деменко.

"Останній раз ми отримали вчора мільйон масок і зараз ми будемо забезпечувати і співробітників навчальних закладів, і частково дітей. По чотири маски тепер буде на сім'ю і по десять масок на кожного співробітника. До 1 вересня ми маски роздамо. Але початкова школа буде без масок, державний санлікар каже 1-4 класи, а я ось читала — Всесвітня організація охорони здоров'я не рекомендує дитині надягати маску до 12 років. Лікарі не рекомендують, тому що це накладає не тільки фізіологічний, а й психо-емоційний відбиток. Але, якщо ви вважаєте, що дитина повинна ходити в масці, то ніхто проти нічого говорити не буде", — пояснила вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що буде з епідемією коронавірусу в Харківській області до 1 вересня: прогноз НАНУ

Деменко нагадала, що відповідальність за здоров'я дітей лежить на батьках.

"Колективна санітарна безпека, вона складається з індивідуальної безпеки кожної сім'ї, кожної людини, кожної дитини. Тому ми без підтримки сім'ї, батьків не впораємося, в кожній родині має бути взаємне прагнення підтримувати її", — підкреслила директор департаменту освіти.

Нагадаємо, раніше цей мільйон масок планували роздати не тільки в школах, але і дитсадках.

Відзначимо, в минулі рази міськрада роздавав маски з розрахунку по три штуки на одну сім'ю, при цьому кількість дітей в сім'ї не враховувалося. Так, якщо в сім'ї було троє дітей, батьки могли залишитися без засобів захисту.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.