Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Де вакцинуватися від COVID-19 жителям звільнених громад Харківської області

Фото: KHARKIV Today
Вакцину привезли до чотирьох громад.

У Міністерстві охорони здоровʼя пообіцяли, що скоро можливість зробити щеплення буде доступна в усіх громадах на деокупованій території. 

До пунктів щеплення Балаклійської, Ізюмської, Печенізької та Вовчанської громад доставили вакцини CoronaVac та Comirnaty від Pfizer. Загалом Харківщина отримала майже 30 000 доз вакцини від коронавірусу. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоровʼя.   

"МОЗ намагається максимально реалізувати доступ до медичного забезпечення на деокупованих територіях. Ми розуміємо, наскільки важливо це для людей, які місяцями не мали можливості отримати медичну допомогу. Також ми забезпечуємо вакцинацію проти COVID-19, адже хвороба нікуди не зникла. Можливість розпочати вакцинацію в громадах залежить від наявності електроенергії, можливості забезпечення логістики, наявності вакцин. Найближчим часом щеплення проти коронавірусної хвороби можна буде зробити в усіх громадах на деокупованій території", — розповів заступник міністра охорони здоров’я Ігор Кузін.

Вакцинація проти COVID-19 важлива для всіх, а особливо для людей, які мають хронічні захворювання, та людей старше 60 років. Адже вони перебувають в основній групі ризику тяжкого перебігу та ускладнень коронавірусної хвороби. 

Щоб зробити щеплення, необхідно звернутися до свого сімейного лікаря або до найближчого центру первинної медико-санітарної допомоги:

  • КНП "Балаклійський центр первинної  медико-санітарної допомоги" (м. Балаклія, вул. Соборна, 98, тел. (057) 495 31 83);
  • Центр первинної медико-санітарної допомоги Печенізького району (смт. Печеніги, вул. Леніна, 59, тел. (057) 656 11 03);
  • Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району (м. Вовчанськ, вул. Шевченка, 24, тел. (057) 414 23 54); 
  • Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Ізюм (м. Ізюм, вул. Фрунзе, 34, тел. (057) 432 23 99). 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У звільнених селищах Харківської області почали працювати лікарі

За даними центру обласного контролю та профілактики хвороб, з початку повномасштабного вторгнення Росії на Харківщині першу дозу вакцини отримали майже 10 000 жителів, повний курс щеплень — понад 13 000. Щепилися бустерною дозою —  понад 126 тисяч людей. 

Загалом з початку вакцинальної кампанії на Харківщині провели 2,9 мільйона щеплень. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.