Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

27 січня, 2021 - 20:20

Адвокат підозрюваного в справі про пожежу в пансіонаті для літніх людей розповів подробиці трагедії

Игорь Мирончук. Фото: соцсети
За версією слідства, Ігор Мирончук працював адміністратором в згорілому пансіонаті "Золотий час".

Адвокат Ігоря Мирончука, підозрюваного в порушенні вимог пожежної безпеки, запевняє, що його підзахисний виносив літніх людей з пожежі, але на другий поверх "Золотого часу" шлях був відрізаний.

27 січня захисники Ігоря Мирончука подали апеляцію, вони просять для нього іншого запобіжного заходу, не пов'язаного з триманням під вартою. Про це KHARKIV Today повідомив адвокат підозрюваного в порушенні вимог пожежної безпеки Зіновій Голован.

"Ігор Мирончук виносив людей з цокольної частині будинку, коли прийшов, на другий поверх вже не міг піднятися. Він був не один, там були хлопці з центру реабілітаційного, з якими він спілкується, вони допомагали йому виносити", — розповів захисник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У згорілому пансіонаті для літніх людей в Харкові за рік померло 50 чоловік

Зіновій Голован уточнив, його підзахисний проходив курс реабілітації від наркозалежності в реабілітаційному центрі, розташованому через стіну від "Золотого часу". Потім Ігор Мирончук був волонтером в пансіонаті для літніх людей.

"На сьогодні в його діях будь-якого складу злочину немає. Вони запідозрили Ігоря Мирончука в тому, що він порушив правила пожежної безпеки, в результаті чого загинули люди. Але що конкретно він порушив, ніякого нормативного документа немає про те, що він порушив заходи безпеки. І взагалі, він там не оформлений ніким, він там не працює взагалі, він там займався волонтерством", — пояснив адвокат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після пожежі в Харкові створять новий реєстр будинків для літніх людей

Нагадаємо, 21 січня в приватному пансіонаті "Золотий час" сталася пожежа. У будівлі виявили 15 загиблих, всі вони були на другому поверсі  будівлі, де і спалахнув вогонь. Ще п'ятеро чоловік постраждали під час пожежі, один з них помер через три дні після трагедії.

Як писав KHARKIV Today, 23 січня Київський районний суд Харкова взяв під варту без права внесення застави адміністратора "Золотого часу" Ігоря Мирончука та ще трьох підозрюваних — орендаря будівлі В'ячеслава Кравченка, його дружину — Ольгу Кравченко і власника будівлі, в якому був пансіонат для літніх людей Славіка Акопяна. Через чотири дні після цього адвокати Ігоря Мирончука оскаржили рішення суду. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.