Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

17 червня, 2021 - 11:15

Жителі Харківської області не зможуть купити газ на зиму за низьким тарифом

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Причиною стало зростання ціни на газ.

Жителям Харківської області пропонують замість газу на зиму розглянути пропозицію про річну ціну на газ, яка діє у двох тарифах. Вартість кубометра газу становитиме 7,99 гривні.

У цьому сезоні у Харківській області не запустять тариф "Твій газ на зиму". Причиною скасування тарифу стало різке зростання ціни на природний газ в Україні і Європі. Про це повідомили у компанії "Харківгаз Збут".

З впровадженням річних тарифів у червні ціна на газ на Українській енергетичній біржі виросла на 30% — до 12,14 гривні за кубометр, на нідерландському хабі TTF — на 22%. Тому харківський газопостачальник скасовує вигідні умови для своїх клієнтів.

"Зростання ціни газу триває, незважаючи на завершення опалювального сезону та низьку активність закачування ресурсу в підземні сховища. Тому ми не бачимо можливості запропонувати своїм клієнтам привабливі умови для створення власного газового запасу на зиму і скасовуємо запуск тарифу "Твій газ на зиму", — пояснили у "Харківгаз Збуті".

Замість газу на зиму "Харківгаз Збут" пропонує розглянути тариф "Твій газ. Рівномірний платіж", який дозволить уникнути великих сум у платіжках протягом опалювального сезону. У компанії обіцяють, що з цим тарифом жителі зможуть платити до 40% менше.

Жителі Харківської області можуть у будь-який момент перейти на інший газовий тариф. Раніше внесені кошти залишаться на рахунку, їх можна буде використовувати для оплати газу за іншим тарифом. Як відзначили у "Харківгаз Збуті", вартість кубометра газу на весь рік на рівні 7,99 гривні діє тільки у тарифах "Твій газ річний" і "Твій газ. Рівномірний платіж".

Як писав KHARKIV Today, навесні у компанії "Харківгаз Збут" представили річний тариф на газ. Жителі Харківської області платили з 1 травня 7,99 гривні за кубометр газу, у тариф їх перевели автоматично. У "Нафтогазі" річна ціна на газ становить 7,96 гривні.

Нагадаємо, 31 березня в Україні завершився термін дії граничної ціни на газ для населення, вона становила 6 гривень 99 копійок за кубометр. Відповідно 1 квітня знову стала діяти ринкова ціна на газ.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.