Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Засідання у справі Кернеса в Полтаві відклали

Суд проведе засідання у справі Харківського міського голови наприкінці травня.

Один з потерпілих не зміг бути присутнім в залі суду через погане самопочуття.

28 квітня в Київському районному суді Полтави мало відбутися засідання у справі, де обвинувачений — Харківський міський голова Геннадій Кернес і його охоронці Віталій Блінніков і Євген Сміцький. Однак засідання відклали. Причиною стало клопотання потерпілого Сергія Ряполова про погіршення стану його здоров'я. Про це повідомили на сайті Київського райсуду Полтави.

Адвокат Сергія Ряполова — Тетяна Зелькіна на засіданні не була, оскільки знаходиться у відпустці. Відомо, що засідання планували проводити в режимі відеоконференції.

"Я на засідання подавала клопотання про те, що я до травня у відпустці, тому сьогодні не планувала. Але знаю, що мій підзахисний хворіє, засідання не відбулося. Збиралися відеоконференцію проводити. Не знаю, чи був там хтось, крім прокурора", — пояснила Тетяна Зелькіна.

Засідання відклали до 11.00 27 травня.

Як писав KHARKIV Today, 29 січня в Київському райсуді Полтави відбулося перше підготовче засідання у справі Геннадія Кернеса і його двох охоронців (засідання відбулося через майже рік). Суд задовольнив право родичів Кернеса про продовження розгляду звинувачення для його реабілітації.

Нагадаємо, після смерті Геннадія Кернеса один з адвокатів — Олександр Гунченко заявив, що сім'я мера Харкова не хоче закриття справи про тортури, в суді будуть наполягати на реабілітації. Завершили підготовче засідання 25 березня 2021 року.

Відзначимо, 31 січня 2020 року Апеляційний суд Полтави прийняв рішення повернути справу за звинуваченням Кернеса до суду першої інстанції — Київський райсуд Полтави. Таке рішення було прийнято через півтора року розгляду апеляції потерпілих і їх адвоката.

2 березня 2015 року міському голові Харкова і двом його охоронцям повідомили про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України. Їх звинувачують у викраденні, тортурах і погрозі вбивством двом активістам євромайдану — Сергію Ряполову і Олександру Кутяніну.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.