Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Полтаві продовжують допитувати свідків у справі Кернеса

У суді допитали ще двох свідків.

На наступному засіданні продовжать допитувати свідків у справі Геннадія Кернеса.

12 жовтня у Київському районному суді Полтави відбулося засідання у справі, де обвинувачений — Харківський міський голова Геннадій Кернес і його охоронці Віталій Блинник і Євген Сміцький. На засіданні допитали ще двох свідків. Про це повідомили KHARKIV Today в пресслужбі Київського райсуду Полтави.

"Засідання було. Сьогодні свідків допитували. Були присутні прокурор, захисники обвинуваченого Гунченко і Ізовітова, самі обвинувачені — Блинник і Сміцький і представник потерпілого Тетяна Зелькіна. Не було потерпілих і одного з захисників, Плетньової. Наступне засідання 28 жовтня — допит свідків", — сказала консультант суду Поліна Липовата.

Відзначимо, засідання у справі Кернеса транслювали на порталі "Судова влада". У залі суду допитали колишнього директора ресторану McDonald's на вулиці Пушкінській і ексспівробітника Київського відділу поліції. На наступному засіданні планують допитати до 20 свідків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До одного з судів Харкова просять мінімізувати візити

Як писав KHARKIV Today, 2 березня 2015 року міському голові Харкова Геннадію Кернесу і двом його охоронцям повідомили про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України.Їх звинувачують у викраденні, тортурах і погрозі вбивством двом активістам євромайдану — Сергію Ряполову і Олександру Кутяніну.

31 січня 2020 року Апеляційний суд Полтави прийняв рішення повернути справу  за звинуваченням Кернеса до суду першої інстанції — Київський райсуд Полтави. Таке рішення було прийняте через півтора року розгляду апеляції потерпілих і їх адвоката. Перше засідання у Київському райсуді Полтави пройшло  29 січня. Суд задовольнив право родичів Кернеса про продовження розгляду звинувачення для його реабілітації.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.