Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Свідків у справі Кернеса допитують у суді

Кернес суд
Після смерті Геннадія Кернеса адвокати заявили про його реабілітацію в суді.

Реабілітації Кернеса зажадали і його сини.

Сьогодні, 24 вересня, у Київському районному суді Полтави відбулося чергове засідання у справі Геннадія Кернеса і його охоронців. Про це повідомляє пресслужба суду.

На засіданні допитали свідків з боку звинувачення. Свої показання дали шестеро чоловік.

Наступне засідання заплановане на 12 жовтня о 10:00. Продовжать допит свідків.

Нагадаємо, ексмера Харкова Геннадія Кернеса і його охоронців Віталія Блінника і Євгена Сміцького звинувачують у незаконному позбавленні волі або викраденні людини, тортурах, погрозі вбивством (ч.ч. 2,3 ст. 27; ч. 2 ст. 127; ч. ч. 2,3 ст. 27, ч. 1 ст. 129 Кримінального кодексу України).

Після смерті Геннадія Кернеса його адвокати заявили, що будуть домагатися реабілітації Геннадія Адольфовича і доб'ються повного виправдання. Реабілітації Кернеса в суді зажадали і його сини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Потерпілий від Кернеса претендує на його крісло

Як писав KHARKIV Today, 29 січня у Київському райсуді Полтави відбулося перше підготовче засідання у справі Геннадія Кернеса і його двох охоронців (засідання відбулося через майже рік). Суд задовольнив право родичів Кернеса про продовження розгляду звинувачення для його реабілітації.

Нагадаємо, 31 січня 2020 року Апеляційний суд Полтави прийняв рішення повернути справу за звинуваченням Кернеса до суду першої інстанції — Київський райсуд Полтави. Таке рішення було прийняте через півтора року розгляду апеляції потерпілих і їх адвоката.

2 березня 2015 року міському голові Харкова і двом його охоронцям повідомили про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України. Їх звинувачують у викраденні, тортурах і погрозі вбивством двом активістам євромайдану — Сергію Ряполову і Олександру Кутяніну.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.