Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

27 травня, 2021 - 15:36

Засідання у справі Кернеса знову відклали

Кернес суд
Засідання відклали до липня.

Один з потерпілих не зміг з'явитися до суду через поломку автомобіля, причина неявки другого невідома.

27 травня у Київському районному суді Полтави мало відбутися засідання у справі, де обвинувачений — Харківський міський голова Геннадій Кернес і його охоронці Віталій Блінніков і Євген Сміцький. Але засідання відклали, оскільки до зали суду не з'явилася сторона потерпілих — Сергій Ряполов, Олександр Кутянін і їх адвокат Тетяна Зелькіна. Про це повідомили KHARKIV Today в пресслужбі Київського райсуду Полтави.

"Сергій Ряполов у телефонному режимі розповів, що він їхав до нас у Полтаву, але десь по дорозі у нього сталася поломка автомобіля, через що він не зміг дістатися. Від Олександра Кутяніна немає ніякої інформації. Їх представник подала заяву про неможливість участі фізично у місті Полтава. Друга сторона була присутня. Але ми відповідно відклали засідання", — сказали у пресслужбі Київського райсуду Полтави.

Засідання відклали до 11:00 6 липня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Із Харківської міськради звільнилася прессекретарка Геннадія Кернеса

Як писав KHARKIV Today, 29 січня у Київському райсуді Полтави відбулося перше підготовче засідання у справі Геннадія Кернеса і його двох охоронців (засідання відбулося майже через рік). Суд задовольнив право родичів Кернеса про продовження розгляду звинувачення для його реабілітації.

Нагадаємо, 31 січня 2020 року Апеляційний суд Полтави прийняв рішення повернути справу за звинуваченням Кернеса до суду першої інстанції — Київський райсуд Полтави. Таке рішення було прийняте через півтора року розгляду апеляції потерпілих і їх адвоката.

2 березня 2015 року міському голові Харкова і двом його охоронцям повідомили про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України. Їх звинувачують у викраденні, тортурах і погрозі вбивством двом активістам євромайдану — Сергію Ряполову і Олександру Кутяніну.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.