Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Загиблому на Харківщині командиру надали звання Героя України

Тарас Бобанич. Фото: 2-й отдельный батальон ДУК ПС / Facebook
Тарас Бобанич загинув у бою навесні.

Тараса Бобанича нагородили за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України та нагородив орденом "Золота Зірка" військового Тараса Бобанича ("Хаммер"), який загинув на Ізюмському напрямку (Харківська область). Відповідний указ №612/2022 опублікований на сайті президента.

"Присвоїти звання Герой України з удостоєнням ордена "Золота Зірка" Бобаничу Тарасу Миколайовичу – молодшому лейтенанту (посмертно)", — сказано в указі.

Нагадаємо, Тарас Бобанич був родом зі Львівської області. Служив командиром другого окремого батальйону добровольчого українського корпусу "Правий сектор", мав позивний "Хаммер".

Брав активну участь у подіях Майдану. Із 2014 року у складі "Правого сектору" захищав Україну від загарбників. У 2019 році Тарас Бобанич став заступником командира добровольчого українського корпусу "Правий сектор" з питань діяльності резервних підрозділів. У 2020 році його обрали членом керівництва національно-визвольного руху "Правий сектор".

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну Тарас Бобанич очолив другий окремий батальйон "Правого сектору". Загинув під час виконання бойового завдання на Ізюмському напрямку. Йому було 33 роки.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.