Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області у бою з окупантами загинув комбат

Тарас Бобанич. Фото: 2-й отдельный батальон ДУК ПС / Facebook
Бій йшов на Ізюмському напрямі.

Тарасу Бобаничу (позивний "Хаммер") було 33 роки.

У бою проти московських окупантів, під час виконання бойового завдання підрозділом на Ізюмському напрямку, загинув командир 2-го окремого батальйону Добровольчого українського корпусу "Правий сектор", член керівництва Національно-визвольного руху "Правий сектор" Тарас Бобанич. Про це увечері 8 квітня повідомили на сторінці батальйону у Facebook.

"Друг "Хаммер" зі студентських років був активним учасником правого руху, який вважав, що націоналіст повинен тихо робити свою справу, не чекаючи винагороди чи похвали. Наприкінці листопада 2013 року він приєднався до лав "Правого сектору". Брав активну участь у подіях Майдану. З 2014 року воював проти окупантів у складі Добровольчого українського корпусу "Правий сектор", брав участь у бойових діях у складі 1-ї окремої штурмової роти Добровольчого українського корпусу "Правий сектор", - розповіли там.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Двоє добровольців "Правого сектора" загинули, захищаючи Харків

У 2019 році Тарас Бобанич став заступником командира Добровольчого українського корпусу "Правий сектор" з питань діяльності резервних підрозділів. 2020 року його обрали членом керівництва Національно-визвольного руху "Правий сектор". Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну Тарас Бобанич очолив 2-й окремий батальйон Добровольчого українського корпусу "Правий сектор".

"Загибель друга "Хаммера" — це велика втрата всього націоналістичного руху України. Але його життя та вчинки надихатимуть ще не одне покоління українців на розвиток Української самостійної соборної держави, яка дуже скоро завалить Москву", — пояснили у 2-му окремому батальйоні Добровольчого. українського корпусу "Правий сектор".

Тарасу Бобаничу було 33 роки, він родом із Трускавця (Львівська область).

 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.