Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

05 березня, 2021 - 17:02

Вдова Кернеса отримала у "спадок" офіс "Партії регіонів"

Фото: ХАЦ
Оксана Гайсинська стала власницею триповерхового особняка на вулиці Скрипника, 4.

Наприкінці лютого власники фірми "Веберз" переписали свої частки на Оксану Гайсинську.

Вдова мера Харкова Геннадія Кернеса — Оксана Гайсинська стала засновником фірми "Веберз", якій належить особняк на вулиці Скрипника, 4. Будинок за цією адресою багато років служив офісом обласної організації "Партії регіонів", останнім часом там зареєстрована облорганізація партії "Блок Кернеса — Успішний Харків", — пише Харківський антикорупційний центр.

До Гайсинської засновниками були люди з оточення Кернеса — Віталій Печура, Ігор Тирнов, Андрій Челобітчиков і Віра Захарова. Так, Челобітчиков був бізнес-партнером Кернеса, Тирнов — начальник технічного відділу "НПК Холдинг" (раніше його власником був також Кернес), у Захарової є частка в фірмі "Тріумф-Строй", яка володіє частиною Центрального ринку.

Наприкінці лютого всі ці люди переписали свої частки на Оксану Гайсинську.

Як писав KHARKIV Today, Оксана Гайсинська і її син Родіон стали отримувати активи, які раніше були оформлені на людей з оточення Геннадія Кернеса.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спадщина Кернеса: що п'ятий мер "забув" задекларувати за життя

У січні 2021 року Гайсинська увійшла до складу засновників фірми "Флорс", яка володіє приміщеннями в харківському Будинку нерухомості (БТІ) на площі Павлівській, 4. Потім отримала частку у фірмі "Дельта Аури", їй належить земельна ділянка в саду Шевченка.

У лютому отримала 65% акцій у фірмі "РТМК "Тоніс-Центр" (7 канал), стала єдиним засновником двох фірм, які володіють будинками на вулиці Мироносицькій, 29 і Сумській, 71.

Нагадаємо, мер Харкова Геннадій Кернес помер 16 грудня 2020 року в берлінській клініці "Шаріте" від ускладнень після коронавірусу. Його поховали 23 грудня на Алеї почесних харків'ян міського кладовища №2.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.