Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

В Україні продовжили воєнний стан

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Він триватиме до середини серпня.

Воєнний стан в Україні продовжили на 90 днів.

У вівторок 2 травня на засіданні Верховної Ради України ухвалили рішення щодо продовження строку дії воєнного стану в Україні та проведення загальної мобілізації. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

"Строк дії воєнного стану та мобілізації в Україні продовжується з 05 години 30 хвилин 20 травня 2023 року строком на 90 діб, тобто до 18 серпня 2023. Це було вже сьоме голосування парламенту за воєнний стан з початку війни", — розповів Железняк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Герой України очолив Східне управління Нацгвардії

За законопроєкти "Про затвердження указу Президента України "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні" №9259 підтримали 324 нардепів. За проєкт закону "Про затвердження указу Президента України "Про продовження строку проведення загальної мобілізації" №9260 проголосували 333 нардепи.

гол
Фото: Ярослав Железняк
гол
Фото: Ярослав Железняк

Як писав KHARKIV Today, після нападу Росії на Україну 24 лютого 2022 року Президент України Володимир Зеленський оголосив на всій території України воєнний стан (термін дії — 30 діб). 20 березня Зеленський підписав закон про затвердження указу "Про продовження терміну дії воєнного стану в Україні" №2119-IX, яким продовжив термін дії воєнного стану до 26 квітня.

У травні 2022 року ухвалили рішення про продовження воєнного стану до 23 серпня. У серпні знову переглянули рішення, із того часу воєнний стан тривав до 21 листопада. 16 листопада проголосували за продовження воєнного стану до 19 лютого 2023 року, 7 лютого 2023 року — до 20 травня.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.