Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

В Ізюмській лікарні встановили новий томограф

Фото: МОЗ
У медзакладі проводять реконструкцію та встановлюють сучасне обладнання.

Під час окупації загарбники знищили лікарню та обладнання в ній.

Центральній міській лікарні Піщанської Богоматері в Ізюмі надали комп'ютерний томограф. Обладнання уже встановили. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров'я України.

До війни в опорній лікарні лікувалися близько 180 000 пацієнтів, жителів Ізюму та Ізюмського району.

Під час повномасштабного вторгнення Ізюмська лікарня була зруйнована. Наразі її реконструюють.

"Після деокупації Ізюму у лікарні постійно проводяться роботи з реконструкції: встановлені нові вікна, налагоджено електро-, водо- та теплопостачання головного та інфекційного корпусів, де надається дерматовенерологічна та фтизіатрична допомога. Наразі медичне обладнання [комп'ютерний томограф — ред.] вже змонтовано!", — розповіли у МОЗ.

Нагадаємо, російські окупанти зруйнували лікарню в Ізюмі та знищили комп'ютерний томограф. Із нього витягли системні плати та інші деталі.

Як писав KHARKIV Today, у грудні 2022 року перша леді України Олена Зеленська на міжнародній конференції "Солідарність з українським народом" у Парижі розповіла про лікарню в місті Ізюм, яка постраждала через окупантів, та закликала допомогти відновити її.

У квітні 2023 року департамент капітального будівництва Харківської обласної військової адміністрації уклав угоду з Інститутом "Харківпроект" щодо розробки проєктної документації з реконструкції Ізюмської лікарні Піщанської Богоматері. Вартість угоди склала  4 320 000 гривень. Проєкт мав бути готовим до 7 червня 2023 року.

За інформацією голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, попередньо, для відбудови Ізюмської центральної міської лікарні необхідно 30 мільйонів євро. За ці гроші можна буде відремонтувати будівлю та закупити обладнання, яке знищили окупанти.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.