Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У першому об'єднаному виші Харкова з'явився ректор

Фото: Государственный биотехнологический университет
Університет очолив Андрій Одарченко.

Народний депутат від партії "Слуга народу" офіційно став ректором Державного біотехнологічного університету.

31 грудня міністр освіти та науки Сергій Шкарлет підписав наказ про його призначення на посаду. Доктор технічних наук, професор Одарченко займатиме пост п'ять років, до кінця 2026 року, після чого у виші відбудуться нові вибори ректора.

Як писав KHARKIV Today, 29 грудня у Державному біотехнологічному університеті пройшли вибори ректора. Найбільшу кількість голосів виборців набрав Андрій Одарченко — 65,93%.

На виборах ректора об'єднаного вишу балотувалися ще три кандидати — Олексій Красноруцький, Олександр Нанка та Олександр Ульянченко. Після виборів вони заявили про фальсифікації на виборчих дільницях на користь кандидата на посаду ректора Андрія Одарченка. Основні претензії кандидатів:  кварцювання приміщень для голосування, під час якого могла відбутися заміна скриньок з бюлетенями, продовження часу голосування до 18:00, обмеження кількості спостерігачів у день голосування, передвиборча кампанія з порушеннями (Одарченко провів 12 зустрічей із виборцями).

Проте після підрахунку голосів у Державному біотехнологічному університеті заявили, що дали висловитись усім кандидатам.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.