Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У місті Харківської області пільговики можуть їздити тільки за розкладом

Иллюстративное фото: KHARKIV Today
У Лозовій збільшили години перевезення пільгових категорій.

Пільговиків у Лозовій перевозять у певні години, оскільки з бюджету не можуть компенсувати проїзд у повній мірі, а держава виплат поки не передбачає.

У Лозовій будуть перевозити пенсіонерів за віком та осіб з інвалідністю третьої групи з 9:00 до 16:00. Раніше між перевезеннями робили тригодинну перерву, оскільки область перебувала у "червоній" зоні епідемічної небезпеки. Про це повідомили KHARKIV Today в Управлінні економіки Лозівської міської ради.

"Години збільшили. Раніше ми були в "червоній" зоні, тому перевезення пільгового контингенту було обмежене. Перевозили з 9:00 до 11:00 і з 14:00 до 16:00", — пояснили у приймальні Управління економіки Лозівської міськради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У приміських маршрутках Харкова дорожчає проїзд

Рішення про визначення нових годин перевезення пільгових категорій прийняли 13 травня на позачерговій сесії міськради. Своїм рішенням депутати рекомендували перевізникам вибрати такі години для пільгових категорій. Згідно графіка пенсіонерів та осіб з інвалідністю будуть перевозити доти, поки міськрада не отримає від держави компенсацію за пільговий проїзд, однак коли це буде — невідомо. З місцевого бюджету компенсувати проїзд не можуть.

"Зазначені години будуть діяти до моменту отримання державного фінансування на компенсацію за пільговий проїзд, яка передбачена у постанові Кабінету міністрів України від 17 травня 1993 року №354 "Про безплатний проїзд пенсіонерів транспортом загального користування". Міністерство фінансів поінформувало міськраду, що зараз із державного бюджету не передбачено витрат на ці потреби. Компенсувати їх із бюджету громади немає можливості", — відзначили в Лозівській міськраді.

Відзначимо, у Лозовій раніше оновили розклад руху пільгових рейсів, який буде діяти протягом року.

расписание

Як писав KHARKIV Today, із введенням у Харківській області локдауну поїздка з передмістя до Харкова стала справжнім випробуванням для багатьох пільговиків. Жителі Пісочина і Солоницівки навіть викликали поліцейських.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.