Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

05 квітня, 2021 - 12:16

У Києві не виключають, що Харківська область ось-ось опиниться в "червоній" зоні

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today 
У регіоні зростає кількість нових випадків коронавірусу.

Міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов вважає, що Харківській області потрібно звернути увагу на показники госпіталізацій, зайнятості кисневих ліжок і приріст захворюваності на коронавірус.

Інформацію про те, що Харківська і Хмельницька області можуть опинитися в "червоній" зоні, член уряду озвучив у ефірі телеканалу "Україна 24" вранці 5 квітня.

"Думаю, що напевно Харківська та Хмельницька [області]. Але там Міністерство охорони здоров'я веде досить активну роботу з місцевими підрозділами охорони здоров'я та місцевими адміністраціями, зокрема. Будемо бачити, не хочу робити якихось прогнозів, аналізую загальнодоступні цифри, дивлюся за відсотком госпіталізацій, за відсотком ліжок з киснем, за кількістю виявлених хворих на COVID-19. Думаю, що цим двом областям варто звернути увагу на свої показники", — сказав Олег Немчінов, відповідаючи на питання, які області можуть опинитися в "червоній" зоні .

Питання про введення загальнонаціонального локдауну зараз не обговорюють.

Нагадаємо, Харківська область тримається в "помаранчевій" зоні епіднебезпеки. Однак один з показників два тижні перевищений, ще один сьогодні зрівнявся з нормою. При перевищенні норми протягом трьох днів регіон може опинитися в "червоній" зоні.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.