Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Неправильно посилювати карантин заради мотивації вакцинуватися, — віцемер Харкова

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Охочих зробити щеплення стало в рази більше в областях, де ввели "червону" зону.

Харків'ян просять вакцинуватися, щоб не було "червоної" зони.

У міських лікарнях для пацієнтів з коронавірусом розгорнули 1540 ліжок, зайняті — 1161. Серед госпіталізованих вакцинована 61 людина. Про це повідомила заступниця Харківського міського голови з питань охорони здоров'я Світлана Горбунова-Рубан.

"Серед вакцинованих більшість тих, хто провакцинований один раз і не встиг вдруге. Хто з них недобросовісно щепився — вони не зізнаються, хоча ми це питання задаємо", — розповіла чиновниця.

Світлана Горбунова-Рубан просить не доводити до "червоної" зони, а вакцинуватися зараз. Вводити посилення карантину для того, щоб харків'яни пішли у пункти вакцинації, у міськраді вважають неправильним рішенням.

"Йти на посилення задля мотивації вакцинуватися — це економічно неправильно. Люди повинні йти вакцинуватися, не чекаючи "червоної" зони. Заради того, щоб їх мотивувати, ми повинні все позакривати, так виходить? Природно, підстьобне, якщо ми, не дай боже, увійдемо у "червону" зону, але дуже не хотілося б, ви знаєте, яка кількість людей постраждає. Це і малий бізнес постраждає, і просто підприємства постраждають, ну навіщо це робити. Навіщо доводити до цього? Вакцинуйтесь до того, як ми не увійшли у "червону" зону", — попросила заступниця Харківського міського голови.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Центри вакцинації у Харкові змінили графік роботи

Як писав KHARKIV Today, 19 жовтня у Харкові зробили майже 7 тисяч щеплень у пунктах вакцинації. Також буде можливість вакцинуватися на Південному вокзалі

Нагадаємо, з 15 жовтня Херсонська область перейшла у "червону" зону, після цього охочих вакцинуватися у Херсоні стало вдвічі більше. З 18 жовтня карантин посилили у Дніпропетровській і Одеській областях. У перший день "червоної" зони у Дніпрі та Одесі охочі вакцинуватися шикувалися у величезні черги.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.