Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська область, як і раніше, на межі "червоної" зони

Пом'якшення обіцяють тільки вакцинованим жителям регіону.

Чиновники кажуть, що "червона" зона стимулює вакцинацію.

Харківська область ось-ось потрапить о "червоної" зони епідемічної небезпеки. Про це говорять у ХОДА і закликають людей вакцинуватися. Щепленим обіцяють пом'якшення.

"Ми на межі сьогодні, балансуємо, скажімо так,"червоної" зони і розуміємо, що пом'якшення будуть тільки для тих людей, які в повній мірі пройшли кампанію і матимуть на день, коли Харківщина може стати "червоною", сертифікат про вакцинацію. Це дасть можливість працювати як колективам, які будуть на сто відсотків вакциновані, так і для відвідувачів ... будь-які об'єкти громадського харчування, масові заходи, спортивні центри ... ", — повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Михайло Черняк.

Також у ХОДА нагадали, що в Україні вже є обмеження для нещеплених громадян, зокрема це стосується пересування між регіонами, і повідомляють, що Харківська область знаходиться у лідерах з вакцинації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Центри вакцинації у Харкові змінили графік роботи

"Не скажу, що є ажіотаж, але люди зацікавлені. Цього, безумовно, недостатньо, вакцинуйтеся! На території області не буде трьох мільйонів ліжок з потоковим киснем. Тому пропоную всім не зволікати, а все-таки йти і вакцинуватися!" — звернувся чиновник до населення.

Раніше KHARKIV Today писав, що у Харкові готують до прийому пацієнтів з COVID-19 ще три лікарні. Зараз у міських лікарнях зайняті всі ліжка зі стаціонарним киснем.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.