Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківській області поставили план з вакцинації проти коронавірусу на листопад

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Центрів вакцинації у регіоні побільшає.

Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов каже: "харків'яни розуміють, що вакцинуватися треба".

Харківській області поставили план на останній місяць осені щодо вакцинації проти коронавірусу. Про це розповів міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов.

"На мій погляд, зараз збільшується попит. І це добре. Харків'яни розуміють, що вакцинуватися потрібно, це єдиний спосіб запобігти захворюванню та уникнути саме важких форм захворювання. І ми домовилися з місцевою та обласною адміністраціями про те, що ми збільшуємо кількість центрів вакцинації терміново — фактично з понеділка. Вони мають працювати без вихідних", — наголосив Олексій Чернишов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Упродовж доби проти коронавірусу щепили понад 23 000 жителів Харківської області

Міністр упевнений, що центри вакцинації повинні відчиняти свої двері для охочих щепитися до початку робочого дня — не пізніше 8:00 і закривати не раніше 20:00. Такий графік має бути для того, щоб усі, хто хоче зробити щеплення, мали більше можливостей. Чернишов також запевнив, що запасів вакцини вистачить, до того ж, у пунктах вакцинації є вибір вакцин.

"План вакцинації по Харківській області зараз поставлено як 25 000 щеплень упродовж доби. Це багато. Поки що Харківська область не досягає такого показника, але план на листопад, я впевнений, що він буде виконаний, 25 000. 30 днів, це фактично 750 тисяч щеплень треба зробити у листопаді. Безумовно, 1,5 мільйона до кінця року — це досить суттєво змінить ситуацію. Це в руках міста і області це реалізувати", — повідомив міністр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харківській області понад 90% пацієнтів лікарень не щеплені проти коронавірусу

Олексій Чернишов зазначив, що не бачить великої різниці між вакцинами.

"...ці розмови — яку краще вакцину використовувати... Головне — вакцинуватися", — підкреслив він і додав, що в регіоні активізується інформаційна кампанія і охочих отримати щеплення стане набагато більше.

Нагадаємо, міністр проінспектував пункти вакцинації у Харкові і попросив наростити темп вакцинації.

Раніше KHARKIV Today писав, що місту Харкову поставили план — 14 600 щеплень на добу. Така кількість вакцинацій потрібна, щоб у населення швидше сформувався імунітет. З п'ятниці 29 жовтня у Харкові відкрили пункти вакцинації проти COVID на шести міських ринках.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.