Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У ХОДА прокоментували інформаційну атаку на Айну Тимчук

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Під стіни ХОДА сьогодні вийшли близько 150 чоловік.

У Харківській обласній державній адміністрації назвали "розслідування" про бізнес колишнього чоловіка Айни Тимчук замовною інформаційною кампанією, спрямованою на дискредитацію обласної влади, сьогоднішню акцію протесту під будівлею облдержадміністрації — мітингом псевдонаціоналістів.

З відповідною заявою виступив заступник голови Харківської ОДА Антон Деньгуб.

"Позиція однозначна. Ми знали про наявність цих намірів і фільм. Ми можемо назвати їх замовною інформаційною кампанією, спрямованою на дискредитацію обласної влади. Є кілька цікавих фактів. Наприклад, головний правдоруб або розслідувач, представник громадської організації "У.Права". За моєю інформації, це колишній співробітник Державної фіскальної служби і зараз є обвинуваченим у кримінальному провадженні щодо шахрайських дій з будинком", — сказав Деньгуб.

За словами заступника голови ХОДА, ексспівробітник Державної фіскальної служби знайшов чоловіка, який зловживав спиртним, увійшов до нього у довіру і переоформив його будинок на свою цивільну дружину. Потім будинок продали. Однак про шахрайство дізналися правоохоронці. Чоловіка затримали і до квітня 2021 року він перебував під нічним домашнім арештом. Однак прокуратура вчасно не подала заяву про продовження запобіжного заходу.

Робота обласної держадміністрації триває у штатному режимі.

"Обласна влада не реагуватиме на ці випади з дискредитації її діяльності. І в подальшому буде працювати у штатному режимі", — підкреслив Деньгуб.

Як писав KHARKIV Today, 28 липня "псевдопатріоти" вийшли до будівлі Харківської облдержадміністрації під прапором одного з етносів народу Мордовії, які проживають на території Російської Федерації. Всього близько 150 чоловік організовано прийшли і приїхали двома автобусами на площу Свободи.

Нагадаємо, 26 липня на сторінці суспільно-політичного проєкту "Кнопки. Харків" вийшло "розслідування" про бізнес колишнього чоловіка Айни Тимчук — Андрія Тимчука. На своїй сторінці у Фейсбук Тимчук пообіцяв подати до суду на "інформаційних терористів".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.