Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Олег Синєгубов закликав не панікувати

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Коментувати слова президента про можливе вторгнення РФ голова ХОДА не став.

Усі державні структури працюють у штатному режимі та готові до виконання будь-яких завдань, приводу для паніки в області немає.

Про це заявив голова Харківської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов на брифінгу після круглого столу за участю віце-прем'єр-міністра України — міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук.

"Ми робимо все, що передбачається, що вимагає від нас президент та безпосередньо міністр профільний, міністерство. Хочу акцентувати на тому, щоб не було у нас серед населення жодної, безумовно, паніки. Усі державні органи, всі структури, Міністерство оборони, Прикордонна служба, Національна гвардія перебувають у штатному режимі, готові до виконання будь-яких завдань. Наразі триває активна реалізація Закону України "Про національний опір", територіальну оборону тут, на місці, але це у штатному режимі. Закон набув чинності 1 січня, ми маємо його реалізовувати. Жодних нині позаштатних дій чи ситуацій на території Харківщини немає", — сказав Синєгубов.

Коментувати заяву Президента України Володимира Зеленського щодо можливого нападу Росії на Україну та, зокрема, на Харків, на підставі "захисту" російськомовного населення, Олег Синєгубов не став, зазначивши, що це не у його компетенції.

Як писав KHARKIV Today, 19 січня Володимир Зеленський у своєму відеозверненні заявив, що Україна не хоче війни, але має бути до неї готовою, українців заспокоїв. Однак в інтерв'ю The Washington Post припустив, що Росія може окупувати Харків. Харківський міський голова Ігор Терехов запевнив: у Харкові не буде війни, місто залишиться українським, його не дадуть захопити.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.