Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ексглава Харківської ОДА відзвітувала про доходи перед звільненням

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Айна Тимчук опублікувала декларацію перед звільненням.

За вісім місяців цього року Айна Тимчук заробила майже півмільйона гривень.

Ексголова Харківської обласної державної адміністрації Айна Тимчук подала у Національне агентство з питань запобігання корупції декларацію перед звільненням.

Декларація охоплює період з 1 січня до 13 серпня 2021 року. За цей час зарплата Айни Тимчук на посаді голови Харківської обласної державної адміністрації становила 412 190 гривень (близько 59 тисяч гривень у місяць).

Тимчук задекларувала 70 000 доларів і 650 000 гривень готівкою, 32 095 гривень на банківських рахунках. Нова нерухомість та цінне рухоме майно у декларації не вказані — у Тимчук є право користування квартирою у Дніпрі, яка належить її старшій дочці Любові Гордієнко, а також дві пари швейцарських годинників і автомобіль Mercedes-Benz GLE 350D 2016 року випуску (куплений у 2017 році, належить дочці).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківський нардеп "забув" про кредит у шекелях на 2,3 мільйона гривень

Як писав KHARKIV Today, 11 серпня Кабінет Міністрів України погодив звільнення  голови Харківської обласної державної адміністрації Айни Тимчук. Увечері того ж дня Президент України Володимир Зеленський підписав відповідний указ про звільнення. Іншим указом призначив виконувачем обов'язків голови ХОДА Олександра Скакуна. 13 серпня Айна Тимчук підписала розпорядження про своє звільнення. Вона пропрацювала на цій посаді менше дев'яти місяців — з 27 листопада 2020 року.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.