Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові тимчасово увімкнуть вуличне освітлення

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Ліхтарі будуть працювати кілька хвилин.

Ліхтарі будуть працювати на деяких вулицях.

У Харкові удень будуть вмикати вуличне освітлення, проте не більше ніж на три хвилини. Це робитимуть під час підготовки мережі зовнішнього освітлення до роботи в осінньо-зимовий період. Співробітники комунального підприємства "Міськсвітло" перевірять місця пошкодження мереж та замінять старі лампи.

"Для цього комунальники на деяких вулицях міста вмикатимуть ліхтарі, аби перевірити місця пошкодження мереж, поміняти відпрацьовані чи пошкоджені лампи, а також провести інші необхідні ремонтні роботи", — розповіли у Харківській міській раді.

Як писав KHARKIV Today, у Харкові вимкнули вуличне освітлення після російського масованого удару 22 березня по об'єктах енергетичної інфраструктури. В енергосистемі залишається дефіцит, тому місто заощаджує електроенергію.

Також від вуличного освітлення відмовилися у деяких громадах Харківської області. Зокрема, у Красноградській громаді та місті Балаклія (Ізюмщина) вуличне освітлення не працює з 8 квітня. У Близнюківській та Лозівській громадах рішення про відключення вуличних ліхтарів ухвалили 22 квітня.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.