Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові представлять нового директора авіазаводу

Фото: liga.net
Олександр Кривоконь керував харківським авіапідприємством та ДП "Антонов".

Нового директора Харківського державного авіаційного виробничого підприємства (раніше — Харківський авіазавод) представить керівництво "Укроборонпрому".

19 квітня новопризначений керівник авіапідприємства Олександр Кривоконь і заступник генерального директора державного концерну "Укроборонпром" з виробництва Ігор Фоменко розкажуть про кадрові зміни на авіапідприємстві, яке знаходиться в стані банкрутства шість років. Про це повідомили в "Укроборонпромі".

Олександр Кривоконь приступив до роботи 17 квітня. За день до цього повноваження директора авіапідприємства припинив Сергій Задорожний.

Нагадаємо, новий директор авіапідприємства з 2017 по 2018 рік керував державним підприємством "Антонов". Представляючи Кривоконя, в "Укроборонпромі" тоді заявили, що підставою для призначення стала його успішна робота на посаді директора Харківського державного авіаційного виробничого підприємства. До цього Кривоконь займав керівні посади на Південному машинобудівному заводі ім. Макарова, заводі ім. Малишева, в корпорації "Гірничі машини".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.