Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Судитимуть заступника гендиректора харківського авіапідприємства

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Чоловік обвинувачується у розтраті майна.

Через наказ першого заступника гендиректора авіапідприємство зазнало збитків на більше ніж пів мільйона гривень.

До суду передали обвинувальний акт щодо першого заступника генерального директора Харківського державного авіаційного виробничого підприємства. За даними слідства, чоловік наказав бухгалтерам перевести гроші кредиторам, попри введений мораторій через справу про банкрутство авіапідприємства. Таким чином авіапідприємство зазнало збитків на 691 807 гривень. Про це повідомили у Спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Східного регіону.

"Досудовим розслідуванням установлено, що обвинувачений будучи посадовою особою, наділений відповідними повноваженнями, всупереч інтересам служби, з використанням службового становища, знаючи що порушено провадження у справі про банкрутство Харківського державного авіаційного виробничого підприємства і введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, надав своїм підлеглим працівникам бухгалтерії цього підприємства відповідні вказівки щодо перерахування грошових коштів під час дії мораторію на задоволення вимог кредиторів", — розповіли у прокуратурі.

Обвинувальний акт стосовно чоловіка склали за ч. 5 ст. 191 (розтрата майна, вчинена в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

Як писав KHARKIV Today, Національне антикорупційне бюро підозрює у привласненні 472 тисяч євро колишнього керівника Харківського державного авіапідприємства Ігоря Сунцова, який перебуває в розшуку з 2021 року. У вересні 2014 року Сунцов підписав контракт з підконтрольною його спільнику іноземною компанією на постачання двох авіаційних систем.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.