Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові почала протікати станція метро: її не закриватимуть

Скрін: Харківська міськрада
На "Спортивній" утворилася калюжа, перехід закрили.

Протікання виникло через зсув ґрунту.

Удень 13 лютого пасажири харківського метро помітили воду, яка стікала зі стелі на платформу станції метро "Спортивна". Частина сходового проходу була закрита стрічкою, на сходах утворилася калюжа.

Як повідомили у комунальному підприємстві "Харківський метрополітен", протікання зі стелі сталося унаслідок обстрілів. Через російські удари по території неподалік станції метро "Спортивна" відбувається зсув ґрунту. За інформацією метрополітену, усувати протікання почали ще минулого тижня. Роботи виконують уночі.

"Зазначені роботи потребують значної кількості часу та їх можливо виконувати виключно у нічний період доби, коли не відбувається перевезення пасажирів. Вказане протікання не несе загрози підтоплення станції та безпеці перевезень пасажирів", — пояснили у метрополітені.

Уночі 14 лютого співробітники метрополітену продовжили усувати наслідки зсуву ґрунту. У Харківській міськраді повідомили, що роботи триватимуть найближчими ночами.

Як писав KHARKIV Today, ще влітку у харківському метро закрили міжстанційний пішохідний перехід зі станції "Спортивна" до станції "Метробудівників". Там проводять ремонтні роботи. Перехід поки не відкритий.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.