Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові наклали арешт на підприємство, яке сплачує податки до Росії

Сума активів складає майже 12 мільйонів гривень.

Також суд арештував пʼять автомобілів. 

Суд наклав арешт на корпоративні права російського товариства з обмеженою відповідальністю. За даними слідства, на території Новобаварського району Харкова розташоване підприємство, основним видом діяльності якого є виробництво промислового холодильного та вентиляційного устаткування. Серед його співзасновників — ТОВ, яке зареєстровано у Московській області. 

"Компанія отримує в Україні прибуток від господарської діяльності харківського підприємства та сплачує податки до державного бюджету Росії, фінансуючи війну в Україні. Також існує значний ризик, що автомобілі, які є на балансі підприємства, можуть бути передані або використані в якості матеріальних ресурсів на потреби російських збройних сил", — пояснили у прокуратурі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд арештував права жителів Сочі та Бєлгороду на три харківських підприємства

Фото: Харківська обласна прокуратура
Фото: Харківська обласна прокуратура

19 жовтня Жовтневий районний суд Харкова наклав арешт на корпоративні права російського ТОВ у сумі майже 12 мільйонів гривень та на п’ять транспортних засобів вартістю близько 2 мільйона гривень. Наразі триває передача активів в управління Агентства з розшуку та менеджменту активів.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 4 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (за фактом колабораційної діяльності). Досудове розслідування триває.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.